شرکت فرازیست تجهیز قابوس نخستین شرکت تولید کننده داخلی در زمینه تامین تجهیزات بیوبانک، آزمایشگاهی، تحقیقاتی و بیمارستانی می باشد که سعی دارد با ارائه مشاوره حرفه ای در زمینه راه اندازی آزمایشگاه های تحقیقاتی، کهورت و بیوبانک در خدمت مشتریان خود باشد. در اینجا یادآور می شویم شما به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت خود به محصولات این شرکت نیاز دارید. سعی ما بر این است که شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین محصولات داخلی یاری رسانیم.

دیدگاه فرازیست تجهیز قابوس : ارائه خدمت به دانشمندان و پژوهشگران فعال در حوزه مطالعات علمی کهورت و بیوبانک می باشد که در این زمینه خدمات زیر را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد :

  1. مشاوره حرفه ای جهت راه اندازی بیوبانک های استاندارد
  2. تامین تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه های تحقیقاتی، کهورت و بیوبانک های زیستی
  3. ارائه نرم افزار جامع مدیریت بیوبانک جهت سهولت دسترسی به نمونه های زیستی
  4. برگزاری کارگاه های آموزشی راه اندازی بیوبانک با تکیه بر تجارب معتبرترین بیوبانک ها در سطح کشور
  5. Cold room
  6. مهندسی معکوس

تیم مدیریتی

بنیان گذار و مدیر عامل آقای شهاب الدین عجمی Management@Farazistco.com
مدیریت بخش توسعه و فروش آقای صابر مولائی Sales@Farazistco.com
مدیریت بخش مشاوره و آموزش Training@Farazistco.com
مدیریت بخش فنی و سرویس آقای رحیم حامد انسانیت Info@farazistco.com

ماموریت این شرکت احترام و جلب رضایت مشتریان و فراهم کردن فرصت های مهم علمی برای دانشمندان و پژوهشگران فعال در حوزه های مختلف بیوبانک می باشد.

انتقال اطلاعات و تجارب به دست آمده از مراکز تحقیقاتی مختلف در سطح کشور و آگاه ساختن مشتریان در زمینه تجهیز آزمایشگاه ها و بیوبانک هدف اصلی شرکت فرازیست تجهیز قابوس می باشد.

* آگاه ساختن شما عزیزان با کلیه زمینه های راه اندازی بیوبانک ، آزمایشگاه تحقیقاتی کهورت و… از طریق  مشاوره حرفه ای همکاران در این فیلد تخصص ماست .*